❄️☃️ Juniorky nakonec rozmrzly ☃️❄️

Vedoucí tým Krajského přeboru skupiny „A“ juniorky Lokomotivy Fosfa Břeclav hostily v neděli na Gymnáziu holky z Junioru Brno. Rozjezd zápasu šel domácím volejbalistkám hodně ztuha. Vypadalo to, jakoby si do sportovní haly přenesly mrazivé klima ze zasněžené Břeclavi. Domácí volejbalistky rozmrzly až v druhé polovině prvního setu, který nakonec vyhrály 25:22. Další průběh zápasu si už pohlídaly a dopolední zápas vyhrály 3:1. V odvetném odpoledním utkání ztratily domácí juniorky pouze druhý set a za dvě zápasové výhry 3:1 získaly 6 bodů a stále vedou tabulku průběžného pořadí.