Vytisknout

Minivolejbal znovu v Břeclavi

Břeclavská hala opět hostila Jihomoravský minivolejbal!

Tentokrát se tu představila červená, oranžová a žlutá kategorie v turnaji Jihomoravského minivolejbalu. Domácí Lokomotivu reprezentovalo 34 dětí z našich přípravek 1. - 4. tříd. Turnaje se účastnilo celkem 190 dětí a doprovodit a povzbudit je přijelo spousta zapálených rodičů!

Hala zase "praskala ve švech", ale všechno se zvládlo podle plánu. Děti odehrály celkem 30 osmiminutových kol, k tomu jim hrála příjemná hudba a na závěr si všichni odnesly diplom a sladkou odměnu.

Z našich dětí se tentokrát nejlépe umístila dvě nově sestvená družstva v červené kategorii 3. a 4. tříd. První místo ve skupině CE vybojovaly A. Fabikovičová a A. Balgová a hned za nimi na druhém místě skončily V. Vašíčková, L. Chorvátová a E. Paprstková. Čtyři z nich jsou teprve třeťačky a je skvělé, že se dokázaly prosadit v tak silné konkurenci mnohdy starších dětí!

Dále naše týmy posbíraly jedno druhé, tři třetí, čtyři čtvrtá a čtyři pátá místa. Hlavní ale je, že si všichni turnaj užili a že jsme potvrdili, že už se dokážeme prosazovat v konfrontaci s mnohem většími kluby z Jihomoravského kraje!

LF

Fotky najdete zde a video z turnaje zde.