Vytisknout

První vítězství našich žákyň v letošní sezóně

Jedno vítězství a první odehrané zápasy v krajském přeboru mají za sebou naše mladší žákyně pod vedením trenéra Martina Wozara.

V sobotu 12. září se naše holky z Béčka jako první ze všech našich týmů představily v kvalifikačním turnaji Krajského přeboru. Málo zkušené a věkem ještě mladší žákyně pro tento turnaj doplnily dvě hráčky z našich kadetek. Hned v úvodním zápase proti Vejrostové se žákyním Lokomotivy, i přes velkou nervozitu a nejistotu, podařilo ukořistit cenné vítězství! V dalším zápase se proti Břeclavačkám postavil velmi silný tým VK KP Brno, na jehož tvrdá podání jsme nedokázali najít obranu. Ze druhého místa se naše holky potkaly s týmem Znojma, se kterým se popraly o účast ve třetí skupině. Po prvním jednoznačném setu pro soupeřky se hráčky Lokomotivy dokázaly otřepat a o druhý set se svedla velká bitva. Na jejím konci byly šťastnější Znojemačky, a tak družstvo Břeclavi bude k prvnímu kolu nastupovat ve čtvrté výkonnostní skupině.

Vzhledem k mladému věku našeho Béčka je to dobrý start do nadcházející sezóny a když se holkám v dalších kolech bude dařit, můžou se pomalu prokousávat vzhůru tabulkou!;-)

Složení týmu: Darina Tesařová, Magda Bukovská, Sára Wozarová, Vendula Řezníčková, Nina Dlapalová, Anna Havlíková, Eva Hytychová, Nikola Hanáková, Vendula Pazderová, Sára a Tereza Myslíkovy

Fotky ze zápasů zde.

MW