Vytisknout

Vyhlášení Sportovce okresu roku 2015 (2)

Významného ocenění se dostalo pěti klukům z našeho družstva mladších žáků. Na slavnostním galavečeru České unie sportu vystoupili na pódium, aby přebrali ocenění za vynikající výsledky v minivolejbale na oblastní i celorepublikové úrovni.

Tato akce je každoročně pořádána regionálním sdružením ČUS Břeclav a Měsem Břeclav ve spolupráci s Jihomoravskou krajskou organizací ČUS, Jihomoravským krajem a Deníkem. Na slavnostním galavečeru jsou vyhlašováni nejúspěšnější sportovci a sportovní kolektivy mezi dospělými i mládeží za uplynulý rok 2015.

Výrazného úspěchu dosáhl náš tým (ve složení Dan Fabikovič, Ríša Struška, Tom Wozar, Táďa Mank a Marťa Halady) v minivolejbalu, když na regionálním kole východní části naší země skončili bez porážky první a z celorepublikového finále si odnesli úžasné bronzové medaile. Díky svým skvělým výsledkům se kluci v anketě o nejlepší sportovní mládežnický kolektiv za rok 2015 umístili na třetím místě a z rukou předávajících si převzali diplom, cenu a krásný pohár.

Fotky z akce zde.