Vytisknout

Příměstský volejbalový tábor 2013

dscn3892 20130830 1460694071V týdnu od 5. do 9. srpna se sešli malé volejbalové naděje na příměstském táboře v areálu TJ Lokomotivy. Trenérky volejbalového oddílu si pro ně na každý pracovní den připravily 4fázový trénink na beachových kurtech.

V obrovských vedrech (místy se rtuť teploměru vyšplhala až na 35 stupňů!) se střídaly tréninkové jednotky atletické a obratnostní průpravy s tréninky volejbalových dovedností a herních činností.

Ze začátku týdne byli někteří účastníci trochu zklamaní, když zjistili, že na tomhle táboře si nebudou jen hrát. Byli totiž překvapení, že se při tréninku i pořádně nadřou a zapotí. Nakonec se ale i oni nechali strhnout nadšením a zápalem ostatních a zapojili se do všeho na plno.

Trenérky Lenka Fabikovičová a Vlaďka Šedá se snažily vymýšlet pestré tréninky a obměňovat jejich náplň tak, aby se děti ani chvilku nenudily. Pod jejich vedením a s pomocí Katky Dominikové a Šárky Rylichové se tak mohlo mnohem více a intenzivněji pracovat na pilování volejbalových činností. Malí sportovci kromě volejbalu dělali různé závodivé běhy s překážkami a zlepšovali při tom nejen rychlost, ale i obratnost a pohybové dovednosti.

Na konci týdne všichni odcházeli dokonale vysportování, unavení, opálení...a hlavně spokojení! - Stejně jako trenérky!

Příští prázdniny zase na písku NA VIDĚNOU!

Lenka Fabikovičová