Vytisknout

Naši žáci vládnou JM-kraji

Hned první lednovou sobotu se rozjely soutěže mládeže a naši žáci opět hostili první čtverku Jihomoravského kraje v hale v Charvátské Nové Vsi.

K tradičním soupeřům ze Znojma a Volejbalu Brno A se toto kolo přidal tým Volejbalu Brno B. Po dlouhé vánoční pauze nastoupili Břeclaváci v prvním zápase proti Znojmu. Viditelně oslabený a rozložený tým Znojma nebyl tetokrát těžkým soupeřem a Břeclaváci celkem jasně zvítězili 2:0 (25:8, 25:12).

Ve druhém zápase nás čekal Volejbal Brno A. Ani ti z počátku zápasu nekladli velký odpor, jen ve druhém setu se hra více vyrovnala. I tak ale Brňáci nedokázali bodovat a naši kluci zvítězili opět 2:0 (25:14, 25:22).

V třetím utkání nás čekal papírově nejslabší tým - Volejbal Brno B. Šanci dostali všichni hráči a všichni ukázali, že na nich dlouhá tréninková pauza nezanechala žádné negativní následky. I v tomto zápase Břeclav jasně zvítězila 2:0 (25:13, 25:22) a upevnila si dlouhodobě první příčku v tabulce.

VF

Fotky zde.