Vytisknout

První místo z Českého poháru vezou i naše žákyně

Také naše žákyně odehrály o uplynulém víkendu další kolo Českého poháru. Jejich čtvrtá osmička se tentokrát sešla v Praze a jejím hostitelem byl tým Meteoru Praha.

Přestože většina našich holek se těsně před Pohárem vrátila z jarních prázdnin, na hřišti bylo vidět, že se volejbalem chtějí bavit. Všechny činnosti sice nebyly stoprocentní, tak jako bychom jeli z plného tréninku, ale i tak to stačilo na šest výher z celkových sedmi zápasů. Naše předváděná hra byla týmová a koncentrovaná a po zásluze sklízela úspěchy.

Díky nejlepšímu skóre ze všech osmi týmů jsme tentokrát po zásluze obsadili příčku nejvyšší. Znovu však musíme litovat smolného prosincového kola, kdy jsme díky souběhu s mladšími žákyněmi nemohli hrát v plné sestavě a v Českém poháru jsme se propadli až za tři finálové skupiny.

Závěrečné kolo Českého poháru žákyň se bude konat v Bílovci 30.-31. 3.

Fotky zde.