💒 Žákyně „A“ bojovaly v Předklášteří ⛪️

„A“ tým starších žákyň Lokomotivy Fosfa Břeclav bojující o přední příčky krajského přeboru ve skupině „A“ odehrál 11. listopadu další kolo této soutěže ve sportovní hale Sokolu Předklášteří. V prvním utkání nastoupily břeclavské volejbalistky k zápasu s tradičním rivalem týmem Znojma. Holky ze Znojma přijely do Předklášteří s dobrou formou a tu také zúročily. Porazily Lokomotivu jasně 2:0. Druhý zápas byl pro Břeclavanky už radostnější. V zápase s VK KP Brno B sice prohrály těsně první set 24:26, ale v dalším průběhu utkání byly už lepším týmem. Brno porazily 2:1. Poslední třetí zápas poměřily síly volejbalistky domácího Sokolu a hostující Lokomotivy. Zápas byl vyrovnaný až do konce. Nejprve oba týmy vyhrály jeden set a za stavu 1:1 rozhodovala o vítězi zkrácená hra třetího setu. V ní byly šťastnější domácí hráčky, které zvítězily v koncovce 15:13.
VK PFN Znojmo-Přímětice – Lokomotiva Fosfa Břeclav 2:0 (18,17)
VK KP Brno B – Lokomotiva Fosfa Břeclav 1:2 (24,-19,-7)
Lokomotiva Fosfa Břeclav – TJ Sokol Předklášteří 1:2 (-18,22,-12)