Vytisknout

Minivolejbal v barvách

Do projektu barevného minivolejbalu jsme se zapojili již v roce 2009 s naší nejstarší přípravkou. Více na http://www.minivolejbal.cz/.

Postupně, jak roste naše dětská základna, narůstá i počet kategorií, do kterých přihlašujeme naše nejmenší svěřence. V letošní sezóně již nasazujeme děti do turnajů všech pěti kategorií barevného minivolejbalu!

V loňské sezóně byly nejúspěšnější děti v modrém minivolejbalu, které na všech pořádaných turnajích Jihomoravského barevného minivolejbalu vybojovaly nejvíce vítězství. Na závěrečném finálovém turnaji v Brně obsadili nejvyšší příčky a domů si po zásluze odvezly zlaté a stříbrné medaile! Na oblastním kole v Olomouci (již v oddělených dívčích a chlapeckých kategoriích) nenašly ani jednoho přemožitele mezi týmy z půlky republiky!

Až v republikovém finále se musely oba naše týmy sklonit před silnými soupeři. Kluci obsadili fantastické druhé místo a holky šestou příčku z celé ČR!!!

Velký dík za úspěšnou minivolejbalovou sezónu patří také rodičům, bez jejichž pomoci s dopravou a koučováním bychom určitě nemohli jezdit na turnaje v takovém hojném počtu!

Rozpis turnajů barevného minivolejbalu najdete zde.

Fotky z turnajů zde.

Pravidla barevného minivolejbalu.