Juniorky a kadeti hráli o víkendu v domácím prostředí a žákyně hostovaly v Bílovci

Juniorky
V sobotu 23. září, přivítaly volejbalové juniorky Lokomotiva Fosfa Břeclav v prvním kole krajského přeboru družstvo z Křenovic. První utkání se domácím hráčkám povedlo. Po jasné výhře 3:0 si do tabulky průběžného pořadí připsaly první 3 body. Odvetný zápas už tak povedený nebyl. Břeclavanky sice vedly 2:0, ale vzápětí své vedení ztratily a soupeřky vyrovnaly na 2:2. O vítězi odpolední utkání tak rozhodla až zkrácená hra pátého setu. V ní by opět lepší domácí volejbalistky. Závěrečný set vyhrály 15:10 a do tabulky připsaly 2 body.
Lokomotiva Fosfa Břeclav – Orel Křenovice 3:0 (23,14,21)
Lokomotiva Fosfa Břeclav – Orel Křenovice 3:2 (15,22,-17,-20,10)
Kadeti
V neděli 24. září pořádal volejbalový oddíl Lokomotiva Fosfa Břeclav na své palubovce kvalifikační turnaj kadetů. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva. Domácí Lokomotiva Fosfa Břeclav, VS Drásov a Sokol Šlapanice. Omlazený tým domácích volejbalistů vstoupil do turnaje dobře. Hladce si poradil s Vyškovem a získal 2 body. V tomto zápase však domácí utrpěli i ztrátu. Pro zranění musel z dalšího průběhu turnaje odstoupit jejich první nahrávač. V druhém zápase Lokomotiva po boji prohrála s Drásovem 1:2 a třetí zápas byl už jasnou záležitostí hostujících Šlapanic.
Lokomotiva Fosfa Břeclav – Volejbal Vyškov 2:0 (7,12)
Lokomotiva Fosfa Břeclav – VS Drásov 1:2 (24,-26,-7)
Lokomotiva Fosfa Břeclav – TJ Sokol Šlapanice 0:2 (-14,-9)
Žákyně mají za sebou kvalifikaci Českého poháru
O víkendu 23. – 24. 9. cestovala děvčata Lokomotivy Fosfa Břeclav do Bílovce, kde proběhla kvalifikace Českého poháru. Soupeřkami jim byly volejbalistky z Napajedel, Vyškova, Raškovic, Uherského hradiště a Brna. Přestože se holkám podařilo zvítězit ve většině utkání, skončily až na nepopulárním čtvrtém místě.