Ženy Lokomotivy hostily extraligové juniorky

Ženy Lokomotivy hostily extraligové juniorky U20 TJ Ostravy. Ty hrají 2. ligu žen jako doplňkovou soutěž ke své hlavní mládežnické soutěži. V sobotu 18. listopadu tak mohli diváci ve sportovní hale na Lokomotivě sledovat zajímavý duel domácích žen Lokomotivy Fosfa Břeclav a mladých nadějí ostravského volejbalu. Už rozcvička obou týmů dávala tušit, že může jít o divácky zajímavý zápas. Jak už bývá zvykem, Lokomotiva má své rozjezdy pomalejší. V úvodních výměnách utkání měly více ze hry mladé Ostravanky, které se také brzy ujaly vedení. Domácím volejbalistkám se podařilo bodové manko stáhnout do poloviny setu a v další části hry už byly lepším týmem. Dopolední zápas Břeclavanky vyhrály jasně 3:0.
V odvetném odpoledním utkání se postupně na palubovce břeclavské sportovní haly představily všechny hráčky Lokomotivy. Po vyhraném prvním setu došlo k malému zaváhání domácích v koncovce druhého setu. V něm se radovaly z vítězství hostující hráčky. Na nepovedený druhý set zareagovaly ženy Lokomotivy zlepšeným výkonem a v dalších dvou setech s přehledem vyhrály. Do tabulky průběžného pořadí si tak připsaly dalších šest bodů a i po dvanáctém kole vedou tabulku průběžného pořadí své skupiny 2. ligy.