Vytisknout

Kadetky bodovaly proti Duhovce a ženy zahájily novou sezónu vítězně

Kadetky bodovaly v Břeclavi proti domácí Duhovce

V neděli pokračovala pro kadetky Lokomotivy nová sezona 2016/17. Ke dvěma zápasům tentokrát necestovaly mimo Břeclav. Na palubovce břeclavského gymnázia se utkaly s juniorkami domácí SK Duhovka Břeclav. Jako správné derby i tyto zápasy měli své kouzlo. Na tribunách se sešlo mnoho fanoušků z řad rodičů a přátel. Ti vytvořili výbornou diváckou kulisu a volejbalistky Lokomotivy se jim odměnily bojovným výkonem. Soustředěnou hrou vyhrály oba zápasy a do tabulky si připsaly plný počet bodů.

Toto vítězství vybojovala tato sestava Lokomotivy: Sabina Fikrová, Tereza Macounová, Nikola Hanáková, Aneta Tručková, Klára Večeřová, Karolína Veverková, Natálie Vrzalová, Anna Uhrová a Magda Bukovská. Trenérská dvojice Josef Uher a Ivan Rylich

SK Duhovka Břeclav – TJ Lokomotiva Břeclav 0:3 (-16,-18,-12)

SK Duhovka Břeclav – TJ Lokomotiva Břeclav 0:3 (-20,-20,-19)

Ženy zahájily novou sezónu vítězně

Pro obsazenost domácí sportovní haly zahájily ženy Lokomotivy nový soutěžní ročník KP na palubovce SH v Charvátské Nové Vsi. Hostily brněnský tým SK Podolí. Od úvodního hvizdu rozhodčího měly Břeclavanky zápas plně pod svou kontrolou. Výborným podáním soupeře zatlačily a téměř k ničemu ho nepustily. V obou zápasech na hřišti dominovaly a vyhrály dvakrát 3:0.

Toto vítězství vybojovala tato sestava Lokomotivy: Maruška Backová, Lucka Cmolová, Tereza Macounová, Monika Peterková, Šárka Rylichová, Lucka Slobodová, Alena Šutorová a Anička Uhrová. Trenér Ivan Rylich.

TJ Lokomotiva Břeclav – SK Podolí 3:0 (7,17,6)

TJ Lokomotiva Břeclav – SK Podolí 3:0 (19,10,18)