Vytisknout

2. turnaj JM - minivolejbalu

V neděli 17. 11. 2013 se v tělocvičně Sportovního gymnázia L. Daňka v Brně konal druhý turnaj JM - minivolejbalu. Tento turnaj byl určen pouze pro kategorie modrého a zeleného minivolejbalu, tj. pro děti z naší přípravky 4. - 6. tříd.

V kategorii modrého minivolejbalu byla pro naše děvčata (M. Mádle, K. Doležalová a K. Juráčková) příliš velká konkurence a při absenci V. Jaborníkové se břeclavačky nedokázaly prosadit v žádném ze šesti odehraných zápasů.

V zeleném minivolejbale náš oddíl reprezentovaly 3 týmy. Nejúspěšnější z našich zelených ve složení D. Fabikovič, M. Halady, T. Wozar a M. Bukovská si na prvním turnaji zajistili účast mezi nejlepšími šesti týmy a v této skupině dokázali vybojovat výborné 3. místo! Lepší než oni byli v této kategorii pouze družstva ze Znojma-Přímětic a Sokola Brno I.

Další dva týmy bojovaly ve druhé výkonnostní skupině, kde družstvo kluků obsadilo krásné 3. místo (L. Florián, J. Kabrhel, R. Struška a Š. Vydra) a tým děvčat ve složení L. Vojáčková, P. Galanidisová, V. Řezníčková a S. Kuneshová 5. místo.

Další turnaj, tentokrát opět pro všechny kategorie barevného minivolejbalu, se uskuteční v neděli 8. prosince v brněnské hale na Vodové.

Lenka Fabikovičová