🤾‍♀️Mladší žákyně bojovaly v POHÁRU 7. TŘÍD 🤾‍♀️

V neděli 5. listopadu 2023 odehrály své 1. kolo ml. žákyně Lokomotiva Fosfa Břeclav v Hustopečích u Brna. K prvnímu utkání nastoupily proti družstvu ze Šlapanic, které porazily 2:0, druhé utkání s chlapci Tesly Brno také vyhrály 2:0. O postup do vyšší skupiny nastoupily k utkání proti domácím Hustopečím. První set po soustředěném výkonu vyhrály, ve druhém setu prohrávaly 21:17, ale tento stav nevzdaly a vyhrály set 25:22. Po tomto vítězství si zaslouženě vybojovaly postup do skupiny IV.
GRATULUJEME 👍
Kadetky mají za sebou další kolo Krajského přeboru
V sobotu 4. listopadu odjížděly kadetky Lokomotivy Fosfa Břeclav do Kuřimi. Po minulém neúspěšném turnaji, kdy nás přepadla marodka a výkon týmu taky nebyl ideální, jsme se chtěli probojovat zpět do vyšší skupiny. Klacky nám pod nohy opět hodila marodka, ale tentokrát výkon týmu měl stoupající tendenci. Bohužel smolné první utkání nakonec rozhodlo o tom, že pro tentokráte ani nesestoupíme, ale ani nepostoupíme.
Lokomotiva Fosfa Břeclav – TJ Agrotec Hustopeče 0:2 (-28,-14)
Lokomotiva Fosfa Břeclav – DDM Kuřim 2:0 (16,18)
Lokomotiva Fosfa Břeclav – VS Cobry Drásov 2:1 (-20,17,11)